Publiker 2.x Aktualne wersje programów

Publiker
wersja 3.5.3

Publiker Klient dla Windows
wersja 1.0.8

Pobierz program/aktualizację

Słownik pojeć:

Katalogowanie - systematyczne dodawanie wpisów do katalogów; pozytywnie wpływa na pozycję naszej strony w wynikach wyszukiwania np. Google. Długie, systematyczne i rozsądne katalogowanie może wprowadzić Twoją stronę do pierwszej 10 wyników w Google.

Presell Page (PP) - to artykuł sponsorowany, który został napisany po to, aby promować firmę, osobę lub serwis www. Może być płatny, choć ostatnio pojęcie to dotyczy raczej artykułów pisanych przede wszystkim na potrzeby pozycjonowania i dodawany do bezpłatnych spisów artykułów (tzw. precle). Moc pozycjonująca linków w tego typu artykułach jest przeważnie znacznie większa niż wpisów publikowanych w katalogach.

Pozycjonowanie - czynności mające na celu podniesienie pozycji Twojej strony na liście wyników wyszukiwarek internetowych (przede wszystkim Google). Jednym ze sposobów pozycjonowania jest katalogowanie i publikowanie artykułów sponsorowanych (Presell Pages).

Kup teraz - składanie zamówienia

Zaznacz interesujące Cię pozycje:

Moduł integracji z Antigate.com oraz DeathByCaptcha.eu:

  • dzięki temu modułowi możliwa jest integracja Publikera z systemami Antigate.com oraz DeathByCaptcha.eu, co pozwala na zaawansowane rozpoznawanie tokenów graficznych i automatyczne dodawanie wpisów do bardzo wartościowych katalogów; ten moduł jest konieczny jeśli chcesz korzystać z automatycznego dodawania wpisów do SeoKatalogów zabezpieczonych tokenem graficznym.
    (Moduł działa z Publikerem w wersji 3.x.x)
  • cena: 97 zł

Aktualizacja Publikera z wersji 2.x.x do 3.x.x.:

  • opis zmian jakie zaszły w programie znajdziesz tutaj.
  • cena: 147 zł
Ceny podane powyżej są cenami do zapłaty. Przedsiębiorca zwolniony podmiotowo z VAT.