Publiker 2.x Aktualne wersje programów

Publiker
wersja 3.5.3

Publiker Klient dla Windows
wersja 1.0.8

Pobierz program/aktualizację

Słownik pojeć:

Katalogowanie - systematyczne dodawanie wpisów do katalogów; pozytywnie wpływa na pozycję naszej strony w wynikach wyszukiwania np. Google. Długie, systematyczne i rozsądne katalogowanie może wprowadzić Twoją stronę do pierwszej 10 wyników w Google.

Presell Page (PP) - to artykuł sponsorowany, który został napisany po to, aby promować firmę, osobę lub serwis www. Może być płatny, choć ostatnio pojęcie to dotyczy raczej artykułów pisanych przede wszystkim na potrzeby pozycjonowania i dodawany do bezpłatnych spisów artykułów (tzw. precle). Moc pozycjonująca linków w tego typu artykułach jest przeważnie znacznie większa niż wpisów publikowanych w katalogach.

Pozycjonowanie - czynności mające na celu podniesienie pozycji Twojej strony na liście wyników wyszukiwarek internetowych (przede wszystkim Google). Jednym ze sposobów pozycjonowania jest katalogowanie i publikowanie artykułów sponsorowanych (Presell Pages).

Pobieranie plików programu

Pobieranie pliku:

Aktualizacja z dowolnej wcześniejszej wersji 2.x.x do wersji 2.6.9
Rozmiar pliku ZIP: 2,5 MB

Zobacz również opis jak bezpiecznie wgrać aktualizację

Twój aktualny klucz licencji:Gdzie znajdę mój klucz licencji?

Klucz licencji został wysłany emailem zaraz po zrealizowaniu zamówienia zakupu programu. Jeśli program był przenoszony, to otrzymałeś emailem nowy aktywny klucz.

Klucz licencji można również odczytać z bazy danych aktualnej instalacji programu. Jest on przechowywany w tabeli `publiker_config` (`publiker_` to domyślny prefiks tabel) w wierszu `licence_key`.