Publiker 2.x Aktualne wersje programów

Publiker
wersja 3.5.3

Publiker Klient dla Windows
wersja 1.0.8

Pobierz program/aktualizację

Słownik pojeć:

Katalogowanie - systematyczne dodawanie wpisów do katalogów; pozytywnie wpływa na pozycję naszej strony w wynikach wyszukiwania np. Google. Długie, systematyczne i rozsądne katalogowanie może wprowadzić Twoją stronę do pierwszej 10 wyników w Google.

Presell Page (PP) - to artykuł sponsorowany, który został napisany po to, aby promować firmę, osobę lub serwis www. Może być płatny, choć ostatnio pojęcie to dotyczy raczej artykułów pisanych przede wszystkim na potrzeby pozycjonowania i dodawany do bezpłatnych spisów artykułów (tzw. precle). Moc pozycjonująca linków w tego typu artykułach jest przeważnie znacznie większa niż wpisów publikowanych w katalogach.

Pozycjonowanie - czynności mające na celu podniesienie pozycji Twojej strony na liście wyników wyszukiwarek internetowych (przede wszystkim Google). Jednym ze sposobów pozycjonowania jest katalogowanie i publikowanie artykułów sponsorowanych (Presell Pages).

Prezentacje wideo

Publiker w praktyce

Poniższe filmy wideo przedstawiają rezultaty pracy aplikacji Publiker na serwerze produkcyjnym. Zobacz jak radzi sobie Publiker w rzeczywistych warunkach.

Prezentacja obsługi programu Publiker Klient dla Windows

  • Konfiguracja grupy w panelu Publikera
    Film przedstawia w jaki sposób utworzyć nową grupę w panelu Publikera do katalogowania ręcznego przy użyciu programu Publiker Klient dla Windows
  • Użytkowanie programu
    Prezentacja katalogowania ręcznego przy użyciu programu Publiker Klient dla Windows

Instrukcja obsługi aplikacji Publiker

Proces instalacji na przykładzie serwera proste.pl