Publiker 2.x Aktualne wersje programów

Publiker
wersja 3.5.3

Publiker Klient dla Windows
wersja 1.0.8

Pobierz program/aktualizację

Słownik pojeć:

Katalogowanie - systematyczne dodawanie wpisów do katalogów; pozytywnie wpływa na pozycję naszej strony w wynikach wyszukiwania np. Google. Długie, systematyczne i rozsądne katalogowanie może wprowadzić Twoją stronę do pierwszej 10 wyników w Google.

Presell Page (PP) - to artykuł sponsorowany, który został napisany po to, aby promować firmę, osobę lub serwis www. Może być płatny, choć ostatnio pojęcie to dotyczy raczej artykułów pisanych przede wszystkim na potrzeby pozycjonowania i dodawany do bezpłatnych spisów artykułów (tzw. precle). Moc pozycjonująca linków w tego typu artykułach jest przeważnie znacznie większa niż wpisów publikowanych w katalogach.

Pozycjonowanie - czynności mające na celu podniesienie pozycji Twojej strony na liście wyników wyszukiwarek internetowych (przede wszystkim Google). Jednym ze sposobów pozycjonowania jest katalogowanie i publikowanie artykułów sponsorowanych (Presell Pages).

Fakty i mity o katalogowaniu

Część mitów na temat automatycznego katalogowania może była prawdziwa kiedyś, ale teraz się to zmieniło.

Automat nie jest w stanie rozpoznać i prawidłowo przypisać wpisu do kategorii/podkategorii.

Fałszywy mit. Poprawnie skonfigurowany projekt/grupa w aplikacji Publiker jest dodawany do prawidłowej kategorii/podkategorii w ponad 90% przypadków.

Skuteczność omijania zabezpieczeń w postaci tokenów graficznych jest bardzo niska

Fałsz. Publiker omija zabezpieczenia skryptów opartych o bardzo popularny skrypt otwartyMini z ponad 95% skutecznością! Częściowo omija też zabezpieczenia katalogów qlWeb. Skrypty mocneLinki nie są zabezpieczone tego typu mechanizmami. Precle WordPress używają tego typu zabezpieczeń bardzo rzadko.

Ponadto, Publiker udostępnia półautomat, dzięki któremu możesz dodać wpis do zabezpieczonego katalogu w bardzo prosty sposób - wystarczy przepisać tekst z obrazka i wybrać wstępnie wybrane przez Publikera kategorie/podkategorie. Szybkie, banalnie proste i skuteczne, bo dodajesz do katalogów z automatycznie filtrowanej bazy adresów.

Automaty potrafią katalogować i dodawać wpisy tylko do katalogów/precli danego typu

Prawda, ale... prawdą jest również to, że ponad 90% wszystkich katalogów jest opartych o skrypty qlWeb i otwartyMini (czyli te, które obsługuje Publiker), a blisko 100% wszystkich precli, to strony zbudowane na skryptach mocneLinki i WordPress (w pełni obsługiwanych przez aplikację Publiker).

Wpisy dodawane przez automaty są przeważnie odrzucane lub banowane przez administratorów katalogów

Fałszywy mit. Administrator katalogu nie jest w stanie odróżnić, który wpis został dodany przez człowieka, a który przez automat.

Ponadto, Publiker posiada olbrzymią zaletę w postaci możliwości rozpoznawania, który katalog przyjmuje długie, a który krótkie opisy. Dzięki temu wpisy wysyłane do katalogów nie są ucinane (np. w połowie wyrazu) i dzięki temu wyglądają estetycznie, poprawnie gramatycznie i są chętnie akceptowane przez administratorów (tak przynajmniej wynika z obserwacji działania Publikera w rzeczywistych warunkach).